דיון: אדם נשוי | מכון איזונים

אדם נשוי

 • This topic is empty.
מציג 0 תגובות משורשרות
 • מאת
  תגובות
  • #8249
   ofir96600
   אורח

   שלום.
   אני ובת זוגתי יוצאים מזה כ 7 חודשים. (לא נשואים). היום גיליתי שחצי שנה לפני שהכרנו היא הייתה במערכת יחסים עם גבר נשוי מזה כשנתיים.
   מערכת יחסים חולנית שאני פשוט מזועזע מהמחשבה שהאדם שאני חשבתי שאני מכיר מסוגל לבגוד בדבר ככ קדוש אשר נקרא משפחה. לאותו אדם יש 2 ילדים קטנים ועצם העבודה שמשפחה זו יכלה להתפרק מרסק אותי והכי חשוב העובדה שהיא הייתה מסוגלת להיות עם גבר נשוי.
   אני מגיע ממקום ובית שיש בו ערכים. אנחנו לא דתיים כלל אך, יש מידות שעליהם אסור לעבור! חשפתי בפנייה מה שאני יודע והיא אמרה שעשתה טעות וזה נבע מרגש ונבע ממקום לא טוב שהייתה נמצאת בו במשך תקופה ארוכה והאדם הזה פשוט היה שם בשבילה. הם החליטו להפסיק הכל ברגע שאשתו של הגבר הנשוי התחילה לחשוד ואם לא הייתה כמובן ממשיכה.
   חשוב לי לציין שבאמת הרגשתי אהוב ונאהב אכפתי וחשוב לליבה. אך, הידיעה שמה שאני יודע היום למה שידעתי עד לפני 24 שעות התמונה השתנתה אצלי ולא מצליח להתנתק מההרגשה שבפעם הבאה שאראה אותה האם אצליח לגעת בה? הסקס יהיה אותו דבר ? הרגש שלי והמחשבה שלי עלייה יכולה להיות שוב כפי שהייתה?!
   פשוט לא יודע מה לעשות. לקחתי כמה ימים לחשוב לבד והיא פשוט לא מפסיקה לנסות לשכנע אותו שזה היה בעבר והיום היא אדם אחר (תזכורת: חצי שנה לפני שהכרתי אותה היא הייתה בעולם הזה וכמובן במודע וצלולה היא לא ילדה בת 32.) והטעויות של העבר שלה לא צריכות להשפיע עלינו. אני מסכים איתה אך קשה המחשבה לדעת שהאדם שאתה אוהב היה במערכת יחסים חולנית שהייתה בנויה על סקס חולני עם גבר נשוי ואני פשוט אעביר זאת ככה.
   אודה לעזרה.
   א.ר

מציג 0 תגובות משורשרות
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.