טיפול זוגי בתל אביב

החלטתם לפנות ולקבל עזרה מקצועית, על מנת לפתור בעיות וקשיים זוגיים ומשפחתיים. התגברתם על הסטיגמות המיושנות (כביסה מלוכלכת נשארת בבית… מה כבר יכול אדם חיצוני לחדש לנו… אם הגענו למצב קשה כל כך, כנראה שזה אבוד…),  החששות, הפחדים, ההסתייגויות, אחרי לא מעט לבטים, החלטתם לתת לעצמכם הזדמנות אמיתית לשיפור איכות החיים, לקחת את הצ’אנס לקפוץ למים ולנסות. עכשיו רק נותר למצוא את המטפל או המטפלת המתאימים, ואם אפשר שיהיה קרוב, בתל אביב או בסביבה.

לפרטים על הקליניקה בצפון תל אביב לחצו כאן

לפרטים על הקליניקה במרכז תל אביב לחצו כאן

לפרטים על הקליניקה ברמת אביב לחצו כאן 

איך מקבלים המלצות על מטפלים?.  את החברים והמשפחה לא נעים לשתף בקשיים, ועוד פחות נעים לברר האם הם עצמם התנסו בטיפול, ויכולים להמליץ. האינטרנט מוצף באינספור אתרים של מטפלים, חלקם מטפלים מטעם עצמם… מה עושים?

ראשית, חשוב לומר שקיימות תחנות ציבוריות לטיפול זוגי ומשפחתי, בתל אביב, ברמת גן, בגבעתיים, ובמרבית הערים בארץ. חיפוש מהיר באתרי העיריות, או טלפון למוקד העירוני, יחברו אותכם למקום המתאים. בתחנות אלו המטפלים הנם אנשי מקצוע (מטפלים זוגיים בעלי הסמכה של ה”אגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי”), והמחיר מסובסד.

אנו במכון איזונים, סבורים שעל הטיפול להיות נוח, נגיש, וקל להגעה. מסיבה זו, השותפות במכון, פרוסות במספר ערים בארץ. באזור תל אביב והמרכז הקליניקות שלנו נמצאות ב:

תל אביב- נאות אפקה
גבעתיים – רח’ גולומב
רמת גן – מרום נווה
גני תקווה.

כל השותפות הנן כמטפלות מוסמכות על ידי האגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי, וחלקן גם על ידי האיגוד הישראלי ולפסיכותרפיה. כולן בעלות שנים רבות של ניסיון מקצועי בתחום הטיפול האישי והזוגי. וכולנו עובדות ביחד מזו תקופה ארוכה.

כל השותפות מתמחות בטיפול זוגי ובייעוץ זוגי, במהלך הנישואין, בפרק ב’ ואף בקרב זוגות שלא נישאו. זוגות דתיים, וזוגות בהם אחד מבני הזוג דתי, זוגות חד מיניים, זוגות שביניהם פערים תרבותיים וחברתיים ועוד. כולנו טיפלנו באלפי זוגות שחוו משברים כדוגמת פגיעה באמון ההדדי, בגידות, אירועי חיים קשים ועוד. כך גם פגשנו וסייענו לאותם זוגות המתמודדים עם קונפליקטים חוזרים, ריחוק ובדידות בקשר, מאבקי כוחות, עימותים בינם לבין משפחות המוצא, מעברים ושינויים לאורך מעגל החיים – הולדת הילדים, “עזיבת הקן” של הבוגרים, ואלו כמובן רק מקצת מהנושאים.

לפירוט נוסף על טיפול זוגי וייעוץ זוגי:

אנו שומרים מכל משמר על הסודיות והפרטיות של הפונים אלינו. אתם מוזמנים ליצור קשר.

ליצירת קשר בנוגע לטיפול זוגי, ייעוץ זוגי ופסיכותרפיה בתל-אביב ובמרכז ניתן לפנות:

למכון איזונים,24/7 בטל  077-212-8002.

מנהלת המכון, ד”ר גלית לזר – 050-8668268

או למלא פרטים ונשוב אליכם בהקדם:

  שם*

  טלפון*

  דוא"ל

  מקום מגורים


  :מענה 24 שעות ביממה
  072-330-6600

  סיבת הפניה


  Call Now Button