טיפול זוגי בחיפה | מכון איזונים

טיפול זוגי בחיפה

פניה לטיפול זוגי או ייעוץ זוגי, הפכה בשנים האחרונות למקובלת ביותר, כאשר יותר ויותר זוגות מבינים כי בעזרת כלים מקצועיים ניתן לטפל בקשיים, ולהצליח להתמודד עם משברים ומצבי לחץ שכמעט כל אחד מאיתנו נתקל בהם במהלך החיים המשותפים: תקשורת זוגית לקויה, קונפליקטים חוזרים, ריחוק רגשי ומיני, וכן משברי אמון, אלו רק חלק מהגורמים הפוגעים באיכות החיים הזוגית.

טיפול זוגי או ייעוץ זוגי, רצוי שיתקיים בעזרת מטפל/ת זוגי/ת בעלי ידע רחב, וניסיון מקצועי, הנרכשים במשך שנים. מעל הכל, חשוב כי המטפל או המטפלת הזוגית, יגלו רגישות, אמפתיה, פתיחות, ויכולת התבוננות חדה, על מנת להצליח להכנס במהירות למורכבות הקשר הזוגי והמשפחתי.

אנו במכון איזונים מאמינים שטיפול זוגי צריך להיות נגיש, נוח ומתאים לצרכים של הלקוחות. מסיבה זו, צוות המכון מורכב מצוות מטפלים וותיקים ומנוסים, שנמצאים במספר ערים ברחבי הארץ.

למידע על סניפים נוספים:

לתושבי חיפה, הקריות ואיזור הצפון, אנו מציעים להגיע לקליניקה הממוקמת בשכונת רמת אשכול שבכרמל. השותפות בחיפה כמו יתר השותפות במכון, עובדות שנים רבות כמטפלות זוגיות. הן כמובן, מוסמכות על ידי “האגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי”, הן כמטפלות והן כמדריכות סטודנטים ומטפלים זוגיים.

אנו מציעים  במכון, מגוון רחב של טיפולים אישיים, זוגיים ומשפחתיים, לזוגות לפני הנישואין, במהלכם ואף במצבי פרידה, ובפרק ב’.

לפירוט והרחבה קרא עוד:

בנוסף, ניתנת הדרכת הורים, בגיל הרך, גילאי ביה”ס, גיל ההתבגרות, וכן קשיים בקשר בין הורים לבין ילדיהם הבוגרים.

טיפול זוגי לזוגות דתיים,

טיפול וליווי בתהליך גירושין.
אנו מקפידים על סודיות מוחלטת, ושומרים מכל וכל על הפרטיות של הפונים אלינו.
לברור פרטים נוספים ניתן להתקשר בכל שעה למכון איזונים בטל. 077-212-8002
או ליצור קשר עם מנהלת המכון ד”ר גלית לזר – 050-8668268
לשלוח פניה דרך טופס יצירת קשר:

  שם*

  טלפון*

  דוא"ל

  מקום מגורים


  077-212-8002מענה 24 שעות ביממה
  ד"ר גלית לזר 050-8668268

  סיבת הפניה