ייעוץ זוגי וטיפול זוגי ברחובות ובאשדוד

חדש במכון איזונים – טיפול זוגי וייעוץ זוגי ומשפחתי ברחובות, עכשיו גם באשדוד (גן יבנה). הטיפול ברחובות ובאשדוד, כמו ביתר סניפי המכון, ניתן על ידי מטפלות השותפות במכון, ומוסמכות על ידי “האגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי”. ברחובות ניתן גם טיפול אישי – פסיכותרפיה, על ידי מטפלת בעלת הסמכה של “האיגוד הישראלי בפסיכותרפיה”

איך לבחור מטפל/ת זוגי/ת מקצועי/ת

טיפול זוגי ומשפחתי מיועד לזוגות ומשפחות במצבי משבר ולאלו המעוניינים לשפר ולהעמיק את הקשר ביניהם. הטיפול מכוון לחזק את התקשורת הזוגית, ואת היכולת לפתור קונפליקטים ואי הסכמות בדרך שמקרבת בין בני הזוג והמשפחה.

בנקודות שפל וייאוש, דווקא הטיפול עשוי לשמש נקודת זינוק לשינוי ולצמיחה, שכן הוא מאפשר הבנה מעמיקה באשר לגורמים ולסיבות שעומדים בבסיס המשבר, ומקנה כלים יעילים וישימים להתמודדות מוצלחת עם מצוקה וקושי. הטיפול יכול להפוך להזדמנות מצוינת, לשני בני הזוג לחוש ביטחון ויציבות בקשר, לקרב ולתת מקום רב יותר לכוחות החיוביים בזוגיות כמו אמפתיה, תמיכה, הכלה ואינטימיות רגשית. הטיפול והייעוץ הזוגי מאפשר לנו תהליכי למידה והתפתחות משמעותיים ,כאשר אנו מבינים בעזרתו את מקומנו בקשר, את הצרכים, הרצונות, הציפיות והחלומות שאנו מביאים עמנו לתוך הזוגיות, ואשר משפיעים על הדינמיקה בתוכה. אנו יכולים להבין ולקבל את האחריות שלנו למצוקות ולאכזבות, כמו גם את היכולת והכוחות שלנו להוביל לשינוי וחיזוק הזוגיות.

טיפול זוגי ומשפחתי מתאים לאוכלוסייה רחבה ועונה על מגוון של בעיות וקשיים: במכון קיים ניסיון רב בעבודה עם זוגות צעירים ומבוגרים, זוגות מהמגזר הדתי על כל זרמיו, זוגות מהקהילה הלהט”בית, זוגות שלא מיסדו את הקשר ולאלו שמתלבטים באשר להמשך עתידם המשותף.

ייעוץ זוגי
טיפול זוגי
טיפול אחרי משבר בגידה

בני זוג הסובלים מתקשורת חסרה, ריחוק רגשי ופיזי, קונפליקטים חוזרים, משברי אמון (בגידות ורומנים מחוץ לקשר), בעיות סביב קשרים עם המשפחה המורחבת, קשיים בהורות, ועוד.

אנו מקפידים הקפדה חמורה על סודיות ודיסקרטיות, וכפופים לכללי האתיקה המקצועיים.

להתייעצות טלפונית ראשונית וללא כל התחייבות, ניתן למלא פרטים בטופס צור קשר,  או ליצור קשר ישיר עם מנהלת המכון ד”ר גלית לזר, בטל. 050-8668268

  שם*

  טלפון*

  דוא"ל

  מקום מגורים


  :מענה 24 שעות ביממה
  072-330-6600

  סיבת הפניה


  Call Now Button