טיפול מיני

זה התחיל כמו הרבה סיפורי אהבה…גבר חתיך ומצליח מתאהב בבחורה יפיפייה ורגישה, האש ניצתת, התשוקה בוערת ומערכת היחסים מתקדמת בביטחה לכיוון זוגיות קבועה ואפילו תאריך החתונה נראה באופק.
זהו סיפורם של רבים וגם של ערן ותמר שהכירו בהיותם סטודנטים, בחוג למשפטים.
לאחר מערכת יחסים של שנתיים, החלה תמר להרגיש איך התשוקה היוקדת הולכת ונעלמת ומפנה את מקומה לאיזשהו הרגל. יחסי המין מתמעטים.. מתקצרים ..הופכים לטכניים…לעיתים מתוך רצון ולעיתים מתוך ריצוי.

טיפול מיני - ייעוץ זוגי

ראה על:

טיפול זוגי מיני

ערן שמבין שמשהו השתנה מנסה לשנות, להבין, מחפש הגיון…אך מאמציו אינם נושאים פרי.מתוסכל, הוא מחליט לפנות לטיפול מיני כמוצא אחרון לפני פירוק הקשר.
שאלות כמו כיצד להבה חזקה הפכה לגחל דועך…. איך ייתכן שנעלם חשק מיני? האם זה מצב הפיך?האם יש תרופה ?איך קיים פער ככ גדול בין הקשר החברי המצויין ליחסי המין הגרועים?
בני הזוג התמודדו עם בעיית חשק או הפרעת חשק כפי שמקובל לאבחן בטיפול המיני.
בטיפול ניתנו מילים למעגל הקסמים השלילי שהשתרש בין בני הזוג…הוא יוזם, לוחץ, רודף…כמעט כופה עצמו…והיא פסיבית, נמנעת, בורחת..אט אט התסכול הופך לעויינות…יחסי המין הופכים למאבקי כוח…זה זורק אבן וזו שולחת מטען…והרי לכם שדה קרב…ברגע שהצליחו בני הזוג להבין את הדינמיקה הזוגית הבעייתית דרך נתינת מקום לבטא את הרגשות הפרשנויות  והציפיות, ניתן היה להמיר את המשחק הקטלני ללקיחת אחריות בה כל אחד שימש מורה דרך למפה הגופנית והרגשית שלו.בשלב הראשון בני הזוג למדו להיות יחד באופן גופני- חושני ומהנה ללא יחסי מין.הם יכלו להיות אחד עם השני באוירה נינוחה, מבלי להגיע ליעד מתוכנן מראש.הנאה מהרגע תוך שימת לב לחויה החושית.

בשלב השני בני הזוג למדו לבנות מתח מיני הבנוי על הסתרה וגילוי, פנטזיות, משחקי חיזור, משחקי תפקידים, טיזינג..בצורה כזו נוצר מרחב מעבר שאיפשר להכניס משחקיות אירוטיקה וחושניות ובכך להכניס עניין וסקרנות למפגש המיני כל פעם מחדש.
בעיית חשק , הינה אחת הבעיות הנפוצות והמורכבות בטיפול המיני.פנים רבות לה.לאחרונה ישנה מגמת עלייה של זוגות אשר פונים לטיפול אצל סקסולוגית לשם קבלת טיפול.
היא יכולה להיות קשורה לקושי להתמסר כשיש תלות גדולה שאינה מקבלת תוקף והיענות מצד בן הזוג, במצב כזה בן הזוג יחוש חשוף וישתמש בהגנות כדי להמנע מפגיעה.

אפשרות אחרת קשורה לדינמיקה המרתקת של התשוקה במערכת יחסים ארוכת טווח.
הרעיון פשוט מאד, אתה לא יכול לחשוק במה שיש לך.לתשוקה חוקים משלה, לרוב היא עובדת הפוך מהאהבה, כמו שניתן לומר בהכללה:האהבה זקוקה לקרבה והתשוקה למרחק…

אם אתם מוכנים לתהליך של שינוי – אנחנו כאן עבורכם

  שם*

  טלפון*

  דוא"ל

  מקום מגורים


  :מענה 24 שעות ביממה
  072-330-6600

  סיבת הפניה


  טיפול זוגי – מכון איזונים

  Call Now Button