טיפול זוגי בירושלים

כאשר הניסיון לפתור בעיות אישיות, זוגיות ומשפחתיות, בכוחות עצמנו, אינו מובילים לשינוי המיוחל, אנו נמליץ על פניה לקבלת עזרה מקצועית במסגרת תומכת המאפשרת התמודדות מוצלחת עם הקשיים, והרחבת דרכי הפתרון להם.

אנו במכון מאמינים שהבסיס לטיפול מוצלח מורכב ממוטיבציה ופתיחות של הפונים לטיפול, וכן מיכולת מקצועית גבוהה של המטפל או המטפלת. זו הסיבה שצוות השותפות במכון, מורכב ממטפלים מנוסים, שעברו תהליכי התמקצעות ארוכים ומסודים, וצברו שנים רבות של ניסיון בטיפול וניסיון חיים.

הקליניקה בירושלים ממוקמת במושבה הגרמנית. המקום נעים, נוח להגעה, וכמובן דיסקרטי. המיקום במרכז העיר, מאפשר לתושבי ירושלים להגיע בקלות וללא נסיעות מיותרות למקומות מרוחקים.

לפרטים על סניפים נוספים של מכון איזונים:

לטיפול ניתן להגיע בכל שלב לאורך מעגל החיים, ובכל צומת אליה אנו מגיעים, ובה אנו תוהים באשר לכיוון הנכון והמתאים ביותר עבורנו.

בין היתר מוצעים במכון טיפולים אישיים – פסיכותרפיה.
סביב : קושי ביצירת קשר או פרידה. חרדות, דכדוך, משברים אישיים, מועקה ולחץ, ועוד.
לקריאה נוספת:

טיפול אישי- פסיכותרפיה

עוד מוצעים טיפול זוגי או ייעוץ  זוגי לזוגות שטרם נישאו, לבני הזוג במהלך הנישואין. לזוגות בפרק ב’, או בתהליכי פרידה. הניסיון רב השנים והטיפול באלפי הזוגות שטופלו במכון, מאפשר לנו להציע טיפול במגוון רחב של בעיות – משברי אמון, קונפליקטים חוזרים, תקשורת לקויה, ריחוק רגשי, ירידה בתשוקה המינית ועוד. כך גם אנו מציעים טיפול לאוכלוסיות שונות, ומכירים היטב את הרגישויות והמאפיינים היחודיים התרבותיים חברתיים. –

טיפול לזוגות דתיים – מכל הזרמים בציבור הדתי – דתיים לאומיים – חרדים.
טיפול בזוגות בהם קיים פער בין בני הזוג (זוגות דתיים חילוניים)
טיפול זוגי בזוגות מהמגזר הערבי.
טיפול זוגי בזוגות חד מיניים.

ייעוץ זוגי לזוגות דתיים – מאמר מורחב.

לקריאה נוספת:
טיפול זוגי
ייעוץ זוגי
שאלות ותשובות שכיחות בטיפול זוגי.
ליצירת קשר בנוגע לטיפול זוגי ייעוץ זוגי או טיפול אישי בירושלים ניתן לפנות למכון איזונים, 24/7 בטל. 077-212-8002
מנהלת המכון, ד”ר גלית לזר – 050-8668268
או למלא פרטים ונשוב אליכם בהקדם:

  שם*

  טלפון*

  דוא"ל

  מקום מגורים


  :מענה 24 שעות ביממה
  072-330-6600

  סיבת הפניה


  שאלות נפוצות

  איך למצוא מטפלת אישית וזוגית בירושלים?

  בקלינקה יפה מטופחת ושקטה ברחוב הפלמ"ח ממוקמת קליניקה בה ניתנים טיפולים אישיים זוגיים ומשפחתיים. שנים רבות של ניסיון הן בטיפול האישי, הזוגי והמשפחתי, והן בתחומי בריאות הנפש, מאפשרים אבחון מהיר, טיפול יעיל וממוקד וסיוע בהתמודדות עם קשיים ומשברי חיים.

  האם יש חניה באזור?

  קיימת חנייה נוחה סמוך לקלינקה.

  איך כדאי להתכונן לקראת הטיפול הראשון?

  המפגש הראשון (ולעיתים גם השני והשלישי) מוקדש להכרות, הבנה ולמידה על תהליכים שעברתם, הקשיים עמם אתם מתמודדים, וכן לברור הציפיות והרצונות מהתהליך הטיפולי, על מנת להתוות את דרך העבודה. בטיפול הזוגי, קיימת חשיבות לדרך בה כל אחד מבני הזוג מבין וחווה את מציאות החיים האישית, הזוגית והמשפחתית, וכן לשינויים שכל אחד מהם מצפה.

  האם דרוש הכנה מוקדמת?

  לקראת המפגש הראשון, אין צורך בהכנות מראש, וממולץ להגיע בראש פתוח, בלב חפץ, ובנכונות לשמוע ולהשמיע את עצמכם. יש לזכור שטיפול אינו בית דין, ובוודאי לא "סדרת חינוך", אין בו האשמות, הטפת מוסר, ובוודאי לא עמדה שיפוטית, אלא מתקיים בו ניסיון כן ורציני להבין את הקשיים, מתוך עמדה אמפתית ומכילה.

  אם בטיפול הראשוני שלנו לא מצאנו חיבור אם המטפלת, האם ניתן להחליף למישהי אחרת?

  המטפלות במכון מקצועיות ובעלות עשרות שנים של ניסיון מקצועי. עם זאת, תמיד נכון יהיה להיות עם "יד על הדופק" ואם מסיבה כלשהי מורגשת אי נוחות, אי הבנה, או כל אי נעימות אחרת, חשוב מאד להציף זאת בפני המטפלת, ולברר את הסוגיה לפני קבלת החלטה על החלפה או סיום הטיפול.

  איך אדע כמה סדרת טיפולים נצטרך?

  לאחר פגישת היכרות, ניתן יהיה לקבל הערכה על משך הטיפול, שנגזרת מהקשיים, הכוחות, והיעדים.
  עם זאת, חשוב להבין שטיפול הוא תהליך שאינו מכוון רק להרגיע ולהשקיט את הכאב, או לטפל בתוצאותיו. מטרתו לברר את מקור הבעיות שפוגעות באיכות חיינו, ובהתאם לסייע בפיתוח יכולות רגשיות, תקשורתיות, תפיסתיות ואחרות, על מנת להתמודד עם המציאות בצורה גמישה, מותאמת ונכונה יותר עבורנו. מכאן שטיפול אינו יכול לחולל שינוי משמעותי, ולטווח הארוך, במספר בודד של פגישות.
  כמובן שהמטופל לעולם לא יתחייב מראש כל מספר פגישות כל שכן לא ישלם על "סדרות", "מרתונים" ו"טריאלתונים"... בכל שלב ובכל נקודה, ההחלטה על סיום או המשך הטיפול נתונה בידיו.

  Call Now Button